Opis

„Cztery Stawy” to nowoczesne osiedle wielorodzinne na Włochach, zrealizowane przez firmę Rem-Budex.

Ulica Stawy, przy której zlokalizowane jest nasze osiedle, znajduje się w zielonej i cichej części Włoch. Atrakcyjne położenie osiedla gwarantuje wygodny i szybki dostęp zarówno do dużych arterii komunikacyjnych, łączących Włochy z innymi częściami Warszawy jak i do pobliskich terenów zielonych (Park Kombatantów). W okolicy znajdują się także duże centra handlowe, kina, szkoły oraz obiekty sportowe.

W dwóch, wolnostojących, kameralnych budynkach znajduje się pełen przekrój 16 mieszkań o różnorodnych metrażach – od 30 do 90,9 m2. Na każdej klatce schodowej znajduje się winda, łącząca kondygnacje mieszkalne z przestronnym parkingiem podziemnym na 16 miejsc postojowych. W części podziemnej znajdują się również komórki lokatorskie.

Na osiedlu znajdują się dziedzińce, place zabaw dla dzieci oraz duża ilość zieleni. Dla zachowania Państwa bezpieczeństwa osiedle jest monitorowane. Ruch samochodowy kierowany jest do parkingu podziemnego, którego bramy znajdują się od ul. Stawy. Willowa dzielnica i dogodna komunikacja (bliskość stacji WKD oraz linii autobusowych) zapewnią Ci komfort codziennego życia. Na zakupy możesz się udać do pobliskiego cetrum handlowego Reduta, Blue City czy Factory, a do centrum Warszawy dojedziesz nawet w 15 minut. 600m od osiedla znajduje się jedna z najnowocześniejszych przychodni medycznych.

Generalnym Wykonawcą była Firma REM-BUDEX.