Mieszkania

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze mieszkania oprócz zróżnicowanych powierzchni są wyposażone oraz umeblowane. Elementy wyposażenia stanowią biurka, krzesła, stoły/ławy, łóżka, szafy wnękowe oraz zabudowa kuchenna.Ponadto każdy klient ma w swoim mieszkaniu pralkę, lodówkę, zmywarka. Do każdego mieszkania zapewniamy miejsce w garażu podziemnym. Bloki wyposażone są w nowoczesne cichobieżne windy dojeżdżające na każdą kondygnację. W każdym mieszkaniu znajduje się parkiet dębowy kl I. W każdej łazience znajduje się wygodna wanna.
Dodatkowym atutem naszych mieszkań na Włochach jest stała kontrola okolicy oraz garażów przez system monitoringu. Wszyscy mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni. Z ulicy Stawy mogą Państwo swobodnie dojechać w każde miejsce Warszawy oraz jej okolic. Do Państwa dyspozycji oprócz tradycyjnych środków transportu jak tramwaj i autobus jest także Kolej podmiejska która zapewnia dojazd do podwarszawskich miejscowości.

Wysoki standard wykończeń naszych mieszkań oraz duży ich wybór cieszy się dobrą opinią wśród naszych klientów. Jako firma wystawiamy faktury VAT . Bardzo chętnie podejmujemy współpracę z firmami.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w budynku nr 1 oraz w budynku nr 2.

Miło nam również poinformować Państwa, o rozpoczęciu kolejnej inwestycji tylko kilka numerów dalej przy ul.Stawy 9.Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w tej lokalizacji. Jeśli priorytetem dla Państwa nie jest dobry dojazd do Centrum Warszawy czy bogata w atrakcje okolica to zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w miejscowości Klaudyn. To miejsce z dala od zgiełku miasta, bliskość lasu sprawia, że powietrze jest tu odczuwalnie czystsze. Pomimo odosobnienia mamy tylko 2km do warszawskiego Bemowa skąd możemy już dojechać praktycznie wszędzie.